Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie informuje, że od 16 sierpnia będzie można składać wnioski o stypendium szkolne.
Jest to pomoc materialna dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i życiowej.
Świadczenie jest formą wsparcia skierowaną do uczniów z terenu miasta Kutno, ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów.
-mówi Ineza Kubiak - kierownik Działu Świadczeń Pomocy Społecznej.
Więcej informacji na temat stypendium szkolnego można znaleźć na stronie www.mops.kutno.pl.
fot. PIxabay
